Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 01 december 2016
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 02 december 2016
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
Enge Buren - Ruk!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Muze, Noordwijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
André Manuel - De Onzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 03 december 2016
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel
De Flux, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Koningshof, Maassluis
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden