Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
De Meerpaal
Dronten
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
BREStheater
Brielle
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Domijnen
Sittard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
't Spul
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Kolk
Assen
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
woensdag 24 februari 2016
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 25 februari 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 26 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 27 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
zondag 28 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar