Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Mythe
Goes
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Musis
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Bogaard
Sint-Truiden
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
De Smeltkroes
Maarheeze
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
dinsdag 24 april 2018
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 25 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 26 april 2018
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
zondag 29 april 2018
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 april 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 mei 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen