Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
Toestanden op Podium
Bemmel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Concordia
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
van Beresteyn
Veendam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De hoogte
Winsum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Nuenen
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
zondag 14 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
woensdag 17 februari 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 18 februari 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
vrijdag 19 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard