Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
DeLaMar
Amsterdam
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
20:30
AINSI
Maastricht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 05 maart 2016
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
zondag 06 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
dinsdag 08 maart 2016
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
woensdag 09 maart 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 10 maart 2016
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 11 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht