Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Pand
Gorinchem
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Cafe
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Flint
Amersfoort
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
vrijdag 30 maart 2018
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 01 april 2018
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 03 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 04 april 2018
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
donderdag 05 april 2018
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen