Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Schuur
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Sneek
Sneek
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Speeldoos
Vught
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 30 november 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 01 december 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 02 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Ruk!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam