Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cultura
Ede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Mythe
Goes
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
van Beresteyn
Veendam
20:00
Volta
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Ludens
Voorburg
De Toegift
Den Hoorn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Molen De Ster
Utrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Kees
Huissen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
donderdag 26 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
zaterdag 28 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 29 januari 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 30 januari 2017
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 31 januari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem