Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Reehorst
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
`t Patronaat
Mierlo
15:00
Ledeltheater
Oostburg
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schuur
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 12 december 2015
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
zondag 13 december 2015
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 december 2015
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
donderdag 17 december 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
vrijdag 18 december 2015
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam