Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kik
Elst
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Spant!
Bussum
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Overasselt Theater
Overasselt
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Veste
Delft
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
vrijdag 16 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 17 december 2016
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 18 december 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 december 2016
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
woensdag 21 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:30
Steve-O
013, Tilburg