Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Den Bolder
Waspik
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Para
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Compagnietheater
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Floralis
Lisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:45
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 10 december 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Para, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 december 2016
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 12 december 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 december 2016
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 14 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek