Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Rietveld Theater
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
dinsdag 31 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 01 februari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 02 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 februari 2017
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein