Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Reggehof
Goor
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater aan de Schie
Schiedam
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Skâns
Gorredijk
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Reggehof
Goor
C.C. Den Horinck
Asse
14:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Musis
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 26 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
zondag 27 november 2016
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 30 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 01 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk