Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Skâns
Gorredijk
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
C.C. Den Horinck
Asse
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 26 november 2016
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
zondag 27 november 2016
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 29 november 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 30 november 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 01 december 2016
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo