Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Taverne
Bergen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Den heuvel
Alphen
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. De Pas
Heesch
City Theater
Schijndel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Stroud
Putten
20:30
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kunstgreep
Oostzaan
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Cultura
Ede
De Reggehof
Goor
Perron-3
Rosmalen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Ludens
Voorburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Nuenen
de Berchplaets
Berghem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
dinsdag 27 oktober 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 29 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 30 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 31 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk