Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Veluvine
Nunspeet
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Klein Theater
Dinxperlo
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Hofnar
Aalten
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Rietveld Theater
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
Havezathe het Everloo
Rossum
C.C. De Mol
Lier
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Zaal Spectrum
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rietveld Theater
Delft
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 27 november 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 28 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
zondag 29 november 2015
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 01 december 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 02 december 2015
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 03 december 2015
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer