Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Myllesweerd
Mill
De Muze
Noordwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Hofnar
Aalten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
Het Diekhuus
Middelharnis
Veluvine
Nunspeet
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Rietveld Theater
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Havezathe het Everloo
Rossum
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Zaal Spectrum
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 27 november 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 28 november 2015
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 29 november 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
dinsdag 01 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 02 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
donderdag 03 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen