Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
CulturA & Zo
Nootdorp
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Wilminktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 12 mei 2016
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 13 mei 2016
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 14 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 15 mei 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 mei 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 17 mei 2016
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 18 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
donderdag 19 mei 2016
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss