Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Den Bolder
Waspik
Wesopa Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
Dorpstheater Wormer
Wormer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schakel
Gilze
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Ahoy
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Concordia
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
30CC/Schouwburg
Leuven
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Den heuvel
Alphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Taverne
Bergen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Nuenen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 21 november 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 22 november 2015
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 23 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Bob Maclaren (NZ), Roel C. Verburg (NL), Joe Eagan (CAN) and Sandrine
Hofman, Utrecht
dinsdag 24 november 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos - Geboren met ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali
Dok6, Panningen
Russell Peters
Ahoy, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 25 november 2015
20:00
Daniël Arends
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Javier Guzman
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Comedy Central presents Dylan Moran - Off The Hook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maagd, Bergen op Zoom
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Concordia, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jon van Eerd - Harrie Babba
Zaantheater, Zaandam
donderdag 26 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 27 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen