Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Vestzaktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dillewijn
Ankeveen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Schattelijn
Geertruidenberg
Flint
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Speeldoos
Baarn
De hoogte
Winsum
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 14 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
donderdag 15 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 16 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 17 september 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk