Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Musis
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater `t Spieker
Eibergen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Klooster
Woerden
20:00
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
20:15
De Stenge
Heinkenszand
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Figi Theater
Zeist
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Omval
Diemen
De Harmonie
Leeuwarden
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
vrijdag 11 november 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 12 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
zondag 13 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
maandag 14 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 15 november 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 16 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis