Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koningshof
Maassluis
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Cardo
Groesbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
zaterdag 05 november 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 november 2016
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 08 november 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 09 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 november 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 11 november 2016
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven