Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Reimerswaal
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
20:30
Energiehuis
Dordrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TOP
Bemmel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater de Beun
Heiloo
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Tuin
Leusden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
vrijdag 12 januari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 19 januari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren