Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Domijnen
Sittard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bon theater
Medemblik
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kimme
Zuidlaren
Markant Uden
Uden
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Mythe
Goes
Flint
Amersfoort
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Kimme
Zuidlaren
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Posthuis Theater
Heerenveen
De Muze
Noordwijk
vrijdag 15 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 16 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 17 april 2016
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 19 april 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
woensdag 20 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
donderdag 21 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk