Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
De Spil
Roeselare
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
De Skâns
Gorredijk
De Kattendans
Bergeijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Spil
Roeselare
19:30
Dok H2O
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Domijnen
Sittard
Theater RhederArt
Dieren
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
donderdag 20 oktober 2016
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 21 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 23 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 24 oktober 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland