Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Molenberg
Delfzijl
De Cammeleur
Dongen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Stroud
Putten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Everloo
Rossum
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 01 april 2016
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 02 april 2016
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
zondag 03 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 april 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 april 2016
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
donderdag 07 april 2016
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn