CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -277
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 27 nov
Theater Floralis
Lisse
di 28 nov
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
wo 29 nov
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Agnietenhof
Tiel
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 30 nov
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Wilminktheater
Enschede
vr 01 dec
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Deurne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
20:30
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
1
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
1
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
1
Schouwburg Venray
Venray
Studio A58
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
za 02 dec
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn

maandag 27 november 2017

Sjaak Bral Theater Floralis, Lisse

dinsdag 28 november 2017

20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse

woensdag 29 november 2017

Mark van de Veerdonk - Kaaskleum 't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Pieter Derks - Spot Agnietenhof, Tiel
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk Cultura, Ede
De Partizanen - Welkom in Partizanië Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Eindejaarsconference 2017 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Piepschuim Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Koorts van Beresteyn, Veendam
Ton Kas - Kakmaker Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 30 november 2017

André Manuel - De Onzen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vrijdag & Sandifort Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gaan we katten? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gut Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Odeon, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Sjaak Bral Theater De Leest, Waalwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Wilminktheater, Enschede

vrijdag 01 december 2017

20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts De Reggehof, Goor
20:30
Zonder verdoving De Speeldoos, Vught
Foto Pieter Derks - Spot
Pieter Derks - Spot Deventer Schouwburg, Deventer
1
Jan Beuving - Raaklijn Figi Theater, Zeist
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Flint, Amersfoort
1
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Het Diekhuus, Middelharnis
Johan Goossens - Vlam Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sjaak Bral Koningshof, Maassluis
Ton Kas - Kakmaker Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Almere, Almere
1
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu Studio A58, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten Theater 't Pand, Gorinchem
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van, door en met Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
DEBJET TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017 van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim Zaantheater, Zaandam

zaterdag 02 december 2017

Leon van der Zanden - Kameleon Agora Theater Druten, Druten
20:15
Sjaak Bral C.C Warenar, Wassenaar
Cameretten - Finalistentournee 2017 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Piepschuim Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Foto Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
1
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - De Afterparty Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Johan Goossens - VLAM Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -277