Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Wesopa Weesp
Weesp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Floralis
Lisse
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Kikker
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
Theater Kikker
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kikker
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
zaterdag 01 december 2018
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 02 december 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 03 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 04 december 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
woensdag 05 december 2018
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 06 december 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 07 december 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede