Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:15
De Reehorst
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
woensdag 16 december 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 17 december 2015
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 18 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 19 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Zaantheater, Zaandam
Piepschuim - Op recept (reprise)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Roeka - Voort!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Veur Theater, Leidschendam
Ton Kas - JABROER
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward