Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
De Warande
Turnhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Wilminktheater
Enschede
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Theater Bellevue
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Markant Uden
Uden
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Schouwburg Almere
Almere
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 23 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
zondag 24 april 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 25 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 29 april 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 30 april 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden