Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Veluvine
Nunspeet
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
DNK
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
donderdag 22 november 2018
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 23 november 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 november 2018
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven