Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Rex
Mol
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Mezz
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Het Wennekerpand
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 15 maart 2019
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 16 maart 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 17 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 18 maart 2019
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 maart 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg