Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Maaspodium
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Flint
Amersfoort
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Machinefabriek
Coevorden
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Mimik
Deventer
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Maaspodium
Rotterdam
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Scala Theater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
C.C Warenar
Wassenaar
18:30
C.C Warenar
Wassenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parochiehuis
Aalsmeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
Podium heino
Heino
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Anna theater
Helmond
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Koningshof
Maassluis
donderdag 19 november 2020
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 20 november 2020
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Verelst - Amai
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Machinefabriek, Coevorden
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
19:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
18:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 21 november 2020
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis