Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
Theaterpand Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
zaterdag 03 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 06 november 2018
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 07 november 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 08 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden