Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Musis
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Omval
Diemen
Cultura
Ede
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
zondag 17 januari 2016
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 18 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 20 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
donderdag 21 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 22 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder