Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
De Klif
Nijmegen
00:00
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Omval
Diemen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theaterpand Weesp
Weesp
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Muse
Malden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Singer Theater
Laren
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Theater Sneek
Sneek
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Idea
Soest
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Hoftheater
Raalte
Theater Koningsduin
Castricum
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Diligentia
Den Haag
donderdag 01 november 2018
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
vrijdag 02 november 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zaterdag 03 november 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag