Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Perron-3
Rosmalen
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Casino Beringen
Beringen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Muze
Noordwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
woensdag 13 januari 2016
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 januari 2016
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 15 januari 2016
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 16 januari 2016
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 17 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel