Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Hasselt
Hasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Everloo
Rossum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 01 april 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 april 2016
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 april 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 06 april 2016
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft