Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Neede
Neede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Weijer
Boxmeer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
De Dialoog
Ermelo
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
ATLAS Theater
Emmen
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
zaterdag 29 oktober 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
zondag 30 oktober 2016
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
maandag 31 oktober 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 01 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
woensdag 02 november 2016
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 03 november 2016
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong & Bruut!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen