Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dok6
Panningen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
Theater Sneek
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Meervaart
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Kennemer Theater
Beverwijk
De Velinx
Tongeren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Parktheater
Eindhoven
dinsdag 18 april 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 19 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
donderdag 20 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 21 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 22 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven