Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Annabel
Rotterdam
C.C. Palethe
Overpelt
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
21:00
Taverne
Bergen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Maaspoort
Venlo
van Beresteyn
Veendam
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Lokeren
Lokeren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 25 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 26 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 27 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 28 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 29 mei 2016
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
maandag 30 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam