Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Eendracht
Gemert
00:00
De Cammeleur
Dongen
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Kinkel
Bemmel
BREStheater
Brielle
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 19 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
zondag 21 oktober 2018
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
maandag 22 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 24 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 25 oktober 2018
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk