Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
ATLAS Theater
Emmen
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Dialoog
Ermelo
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater De Omval
Diemen
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den Bolder
Waspik
C.C. De Stringe
Vichte
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. De Kinkel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 06 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 07 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 08 april 2017
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch