Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
ATLAS Theater
Emmen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Omval
Diemen
Gasthuiskerk
Doesburg
De Meerpaal
Dronten
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Cultura
Ede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Stenge
Heinkenszand
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
AINSI
Maastricht
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater Zinin
Nijverdal
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Stringe
Vichte
Den Bolder
Waspik
donderdag 06 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 07 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 08 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik