Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
C.C. Zundert
Zundert
17:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:30
United Stage
Veenendaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 07 februari 2015
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Partizanen | Debuutprogramma
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - Carte Blanche
De Muze, Noordwijk
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater PePijn, Den Haag
zondag 08 februari 2015
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Jan Rot - Kampvuur
C.C. Zundert, Zundert
17:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Boerderij, Huizen
maandag 09 februari 2015
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 10 februari 2015
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Schuur, Haarlem
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon | Sluimer
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - ATTACCA
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Markant Uden, Uden
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 11 februari 2015
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Koningshof, Maassluis
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sara Kroos | Van Jewelste
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Posttheater, Arnhem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 12 februari 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Max van den Burg - Amok
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Fuad hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Veste, Delft
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Vorstin, Hilversum
20:15
De troupe van Joep | Boer zoekt betere vrouw
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 13 februari 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Piepschuim - Recept
Theater De Omval, Diemen
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Posttheater, Arnhem
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen