Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vrijdag 31 maart 2017
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 01 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
zondag 02 april 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bird & Sheep - Yakanuko
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Ons Mierloos Theater, Mierlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Druten, Druten
maandag 03 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 april 2017
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 05 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 06 april 2017
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard