Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
donderdag 02 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
maandag 06 mei 2019
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
woensdag 08 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek