Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Den heuvel
Alphen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
Sense
Dokkum
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Veluvine
Nunspeet
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Het spectrum
Schijndel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 05 februari 2020
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Kardol - welkom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 06 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den heuvel, Alphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Sense, Dokkum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marco Lopes - Wees blij
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Orpheus, Apeldoorn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
The Silent Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fuad Hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 07 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rayen Panday - Trigger
De Schattelijn, Geertruidenberg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag