Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Biekorf
Lebbeke
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
't Getouw
Mol
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Mimik
Deventer
19:00
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
MECC
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Bunder
Moorslede
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
Dok6
Panningen
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
dinsdag 24 november 2020
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 25 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 26 november 2020
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 27 november 2020
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer