Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Boodschap
Rijen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
't Getouw
Mol
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
De Horst
Venhorst
20:00
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
19:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 25 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
vrijdag 26 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
zondag 28 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 30 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
woensdag 01 mei 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam